Czas na zmiany !!!
 
Od teraz nie musicie być Państwo związani z raz wybranym kolorem auta. Ewolucja na rynku folii do zmiany kolorów pojazdów zaszła tak daleko, że obecnie stosowane materiały mają wystarczające parametry techniczne, aby sprostać zarówno najwyższym oczekiwaniom Klienta, jak i trudnym warunkom eksploatacji, gdzie brud, słońce i drobne kamyki podnoszone przez inne pojazdy są na porządku dziennym.

Zmiana koloru samochodu folią w porównaniu do normalnego lakierowania jest szybsza i tańsza. Oklejanie samochodów folią pozwala na uzyskanie ciekawych efektów, jak powierzchnia karoserii o strukturze carbonu, szczotkowanego aluminium, chromu, skóry i wielu innych.

Dodatkowym atutem jest ochrona lakieru samochodu, który nawet w przypadku kilkuletniej eksploatacji, po zdjęciu folii, wyglada jak nowy. Można więc łatwo przywrócić pierwotny kolor auta. W razie wypadku lub uszkodzenia, można na nowo okleić tylko naprawiony element karoserii.

Nasze usługi polecamy, gdy potrzebne są: ciekawy wygląd, okresowa zmiana koloru pojazdu, ujednolicenie kolorystyki floty firmowej.

Wysłuchamy Państwa marzeń, doradzimy i zmienimy Wasze pojazdy tak, że rozpoznawać je będziecie tylko po numerach rejestracyjnych.

Jeśli chcecie mieć Państwo kompletnie nowy wizerunek swojego auta, bez konieczności kupna nowego.... ZAPRASZAMY !!!

Nasi doświadczeni pracownicy dokonają tego ku Państwa zadowoleniu.

Tak więc, jeśli znudził Ci się obecny kolor auta ... CZAS NA ZMIANY !!!