Pracownia

pracownia na warszawskich Młocinach

Dział produkcji wyposażony jest w solwentowe drukarki wielkoformatowe ploter tnący, trymer do cięcia papieru i folii oraz zgrzewarki termiczne.

– HP Scitex XLJet1200, solwentowy ploter drukujący w 6-ciu kolorach, szer. zadruku 320cm,
– Epson SC-S30610, solwentowy ploter drukujący precyzyjnie do szer. 160cm,

– Summasign ploter z aktywnym i pasywnym systemem cięcia do szer. 120cm, możliwość wycinania w foliach samoprzylepnych również odblaskowych/twarde folie/, wycinanie kształtów w wydrukach

– Trymer do cięcia papieru i folii przyspieszający proces produkcji

– Zgrzewarki termiczne Leister, umożliwiające łączenie i wykańczanie
wydruków na banerze i siatce

– Dział aplikacji grafik i montaży wysokościowych to wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem nabytym podczas realizacji wielu skomplikowanych realizacji.

– Dział projektowy to operatorzy DTP , którzy zajmują się tworzeniem i adaptacja projektów graficznych na potrzeby powierzonych zleceń.

Szanowna Użytkowniczko! Szanowny Użytkowniku!

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

Oświadczenie
Pragniemy poinformować, że dbając o najwyższą jakość świadczonych usług oraz działając zgodnie z Dyrektywą Unii Europejskiej przetwarzamy Państwa dane osobowe, a korzystanie ze strony www.seger.com.pl ma wyłącznie charakter dobrowolny. Oznacza to, że zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X") lub korzystając ze strony, zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Jakie dane użytkowników przetwarzamy?
Państwa dane są przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Plików Cookie. Więcej informacji mogą Państwo przeczytać na stronie.
Do podstawowych danych, które pozyskujemy należą:
- podstawowe dane metrykalne (wiek, płeć),
- zainteresowania użytkoników,
- sposób poruszania się po stronie www.seger.com.pl.
W każdej chwili możesz zrezygnować z przetwarzania swoich danych osobowych, informując o tym Inspektora Danych Osobowych.

Jaki jest cel przetwarzania danych?
Celem przetwarzania Państwa danych jest:
- zachowanie bezpieczeństwa na stronie (poprzez obserwację niebezpiecznych danych) ,
- poznanie profilu i ogólnych preferencji klientów ( badania analityczne i statystyczne),
- obserwacja zachowań na stronie ( dla zwiększenia transparentności strony oraz dopasowaniu odpowiednich treści do Państwa potrzeb)

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?
Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. W przypadku danych na stronie jest to nasz wewnętrzny regulamin dostępny pod stronie.
Zgody marketingową muszą zostać udzielone w osobnym oświadczeniu użytkownika.

Administrator danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Seger Studio Reklamy Sp. z o.o.
Wszelkie pytania lub zastrzeżenia związane z przetwarzaniem danych prosimy kierować do Inspektora Danych Osobowych pod adresem:
iodo@seger.com.pl